Haberler
 
ERAY DİNAMO HAKKINDA
     


   1989 yılında 6000 m2 kapalı alanda kurulan ve otomotiv yan sanayine üretim yaparak sektördeki yerini alan firmamız, zamanla bünyesine toz metalurji tesisi, metal enjeksiyon tesisi, sinter filtre tesisi, solenoid valf üretim tesisi, CNC kalıphanesi, barel ve kilit üretim tesisi de ekleyerek, alanında uzman kalifiye personel kadrosu ile ağırlıklı olarak Otomotiv, Beyaz Eşya, Makine ve Kilit Sektörüne hizmet etmekle beraber 1. ve 2. seviye yan sanayi olarak da ana sanayilere hizmet vermektedir.

   Firmamız tarafından sinter ve toz metal teknolojisiyle imal edilen ürün grubu ve markaları aşağıdaki gibidir :


  - Kendinden Yağlamalı Sinter
  - Bronz ve Demir Yataklar
  - Dinamo Kömürleri
  - Doğalgaz ve Deprem Vanası
  - Direksiyon Kilidi ( Baston Kilit )
  - Çeşitli Mutfak Malzemeleri
  ( Tava, Tencere )
  - Metal Enjeksiyon Ürünleri


  - Sinter Bronz Filtre
  - Sinter Bronz Susturucu
  - Sinter Metal Ürünleri

  - Zamak Barel
  - Pirinç Barel
  - Paslanmaz Barel
  - Alüminyum Barel
  - Yarım Barel
  - Tirajlı Barel


   Üretilen ürünlerin %60'a yakın kısmı ihracat yoluyla dış ülkelere satılmakta olup, yurt içinde bayilik ve direk satış yollarıyla tüketicilere ulaşılmaktadır. ,

   Müşteri odaklı çalışan firmamız ISO 9001 standartlarına bağlı kalarak en kısa zamanda taleplerinizi karşılayacaktır.

Vizyon
   İstikrar içerisinde büyüyerek, sahip olduğu her bir marka için kalite çıtasını her geçen gün yukarı çeken, müşteri memnuniyetini ana ilkesi edinmiş bir ER-AY Dinamo Ltd. Şti. yaratarak, firmamızı sektörünün önde gelen firmaları arasında tutmak, markalarımızdan bir dünya markası yaratmak.

Misyon
   En yüksek kalitede ürünler üreterek, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek, yeni ürünler geliştirerek yeni sektörlere ve yeni müşterilere hizmet vermek ve sürekli büyümek.
 
 
 
KVKK :    Çerez Aydınlatma Metni Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Veri Sahibi Başvuru Formu