Haberler
 
BLOCK KİLİT ÜRÜNLERİNİN ÜRETİM AKIŞ ŞEMASI

  Tüm BLOCK KİLİT ürünlerinin içinde kullanılan parçaların tamamının kalıpları ileri teknoloji ile donatılmış CNC Kalıphanelerimizde yapılmaktadır. Metal Enjeksiyon, Plastik Enjeksiyon ve Sac kesme parçalarının tüm imalatları kendi bünyemizde bulunan SİNTERTECH Enjeksiyon Fabrikamızda gerçekleştirilmektedir. Barellerimizin içinde kullanmış olduğumuz Sinter Metal Kam ve pistonların imalatı yine kendi bünyemizde bulunan CARBOS fabrikamızda üretilmektedir.

   Tüm yarı mamulleri bünyemizde üretilen ürünler, öncelikle otomasyon sisteminin hakim olduğu talaşlı imalat bölümümüzde büyük bir titizlik ve hassasiyetle işlenmektedir.

   Daha sonra ürünlerimiz müşteri isteği doğrultusunda Nikel, Krom veya saten olarak kaplanmaktadır. Kaplamadan çıkan ürünler tüm yarı mamuller ile birlikte montaj bölümüne alınır. Ön montajı yapılan ürünler bilgisayar destekli otomatik montaj makinalarına aktarılır.

   En yüksek güvenlik mertebesinde şifreleme işlemleri yapılarak Barellerin birbirini açabilme riski en düşük seviyede tutulur.

   Montajı tamamlanan tüm bareller her anahtarı için ayrı ayrı kalite kontrole tabi tutulur.

   Kalitesi güvence altına alınan ürünler ambalajlanarak müşterilerimize sevk edilir.

 
 
 
KVKK :    Çerez Aydınlatma Metni Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Veri Sahibi Başvuru Formu