Haberler
 
Tesislerimiz
Metal Enjeksiyon


   Er-Ay Group bünyesinde bulunan metal enjeksiyon bölümümüzde alüminyum, zamak ve pirinç parçaların dökümü gerçekleştirilmektedir.

   Sıfır hata politikası çerçevesinde üretilen metal parçaların imalatı için 50-100-200-320-350-400-460-550 tonluk kapama kuvvetine sahip yerli ve ithal enjeksiyon presleri kullanılmaktadır.

   ISO 9001:2008 kalite sistem sertifikalarına sahip dökümhane bölümümüz beyaz eşya, otomotiv, tarım aletleri endüstrisi, mobilya aksesuarları, elektrik ve mekanik endüstrisi, kilit ve güvenlik endüstrisi gibi birden fazla sektöre hizmet vermektedir.

   Ayrıca doğalgaz vanalarımıza ve kilit bölümümüze ait gövdelerin dökümü yine bu bölümde gerçekleşmektedir. Yine fabrika bünyemizde bulunan yüzey işleme merkezinde, parçaların çapak alma ve parlatma işlemleri, dolaplı kumlama makinesinde ise kumlama işlemleri gerçekleştirilmektedir.
   Alanında uzman kalite personelimizin nihai kontrolü sonrasında ise ambalaj ve sevkiyat işlemleri gerçekleştirilmektedir.
 
 
 
KVKK :    Çerez Aydınlatma Metni Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Veri Sahibi Başvuru Formu