Haberler
 
Ürünler
Doğalgaz Vanası

  CSV serisi Solenoid vanalar elektronik sensörleriyle birlikte hatta monte edilir. Elektronik sensörler özel algılayıcıları ile ortamdaki havayı analiz ederek tehlike oluşturabilecek gazları sezdiği anda Solenoid valfe sinyal gönderir ve hattaki doğalgaz akışı kesilir. Böylece yangın veya patlama oluşumu engellenmiş olur. Tehlikenin geçip ortam havasının temizlenmesinden sonra Solenoid vana manuel olarak kurma kolu yukarı çekilerek tekrardan kolayca kurulmaktadır. Bu işlemden sonra gaz hatta tekrar verilir.

Ürün Kataloğu
Örnek Ürün Resimleri
Mekanik Deprem Vanası

  Deprem binasındaki konumlanmış binalardaki doğalgaz hatları her zaman kafamızda soru işaretleri oluşturmaktadır. Mekanik deprem vanası, deprem esnasındaki titreşimlerle oluşacak doğalgaz sızmalarına, çıkacak yangın ve patlamalara karşı gaz hattına uygulanan bir tedbir cihazıdır. Bu ürünlerin, son zamanlarda doğalgaz şirketleri tarafından tesisatlarda kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Deprem vanası depremlerle oluşacak en ufak titreşimlere duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

   Eşsiz tasarımı ve kullanılan özel bilyeleri ile düşey ve yatay olarak monte edilebilen ürün her türlü depreme karşı duyarlıdır. Depremin oluştuğu sarsıntı ile otomatik olarak devreye giren cihaz doğalgaz hattını her türlü sızıntıyı önleyerek kesmektedir. Genellikle doğalgaz hatlarında kullanılan bu ürünler, LPG, hava ve aşındırıcı olmayan diğer gazlara da uygundur.

Örnek Ürün Resimleri
 
 
 
KVKK :    Çerez Aydınlatma Metni Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Veri Sahibi Başvuru Formu