Haberler
 
KALİTE BELGELERİ

   Er-Ay Dinamo “Önce Kalite” prensibi ile yola çıkmış ve konusunda eğitimli uzman kadrosu ile dünya standartlarına uygun üretim yapmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.

   Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini, bizden ve ürünümüzden beklentilerini belirleyerek, bunları yerine getirebilmek için en ekonomik şekilde, en kısa sürede hatasız ürün sunmak ve kalitemizi sürekli iyileştirmek için ileri teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktayız. Gelişmek ve mevcut durumu sürekli iyileştirmek için eğitimli, dinamik ve araştırma yönü kuvvetli personel ile çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

   Çevremizi ve doğayı koruma konusunda kanuni yükümlülüklere uyarak çalıştığımız sürece politikamıza sadık kalmayı hedeflemekteyiz.

   Her türlü makine ve teçhizat yatırımını kendi öz sermayesi ile gerçekleştiren firmamız sürekli olarak yatırımlarına devam ederken, bir yandan da İnsan ve Kalite için de hiçbir yatırımdan kaçınmamaktadır.AR-GE
   ‘Sürekli gelişim’ felsefesiyle yoluna devam eden firmamız, AR-GE Bölümümüzde çalışan alanında uzman Mühendis kadromuzla hem gelecekte üretilecek ürünlerin tasarımları yapılmakta, hem de hali hazırda üretilen ürünlerin kalite ve güvenliğini arttıracak iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Laboratuvar Hizmetleri

CMM Koordinat Ölçüm Cihazı Brinell Sertlik Ölçüm Cihazı Tampon Mastarlar Yüzey Pürüzlülük Cihazı
     
Yoğunluk Terazisi Metalurji Mikroskobu Tuz Testi Kabini Nem Kabini
     
Kumpas Dinamometre Torkmetre Mikrometre


 
 
 
KVKK :    Çerez Aydınlatma Metni Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Veri Sahibi Başvuru Formu