Haberler
 
CARBOS HAKKINDA

   Günümüzde yapılan maliyet hesaplamaları özellikle sinter parçalara dolayısıyla toz metal teknolojisine yönelişi giderek arttırmaktadır.

   Bu teknoloji sayesinde yüksek hassasiyet, düşük fire oranları ve çok daha kısa termin zamanlarında yapılabilen parçalar yüksek üretim hızı ile alternatif üretim tekniklerine oranla daha verimlidir. Çoğu Avrupa firmaları kullandıkları ürünleri bu teknoloji yoluyla imal ederek maliyetlerini düşürme yolunda araştırma yapmaktadır.

  Toz metal teknolojisinin yanı sıra doğalgaz, mekanik deprem valfi, ayrıca tava tencere gibi mutfak gereçlerinin üretimi için de yüksek basınçlı döküm teknolojisi kullanılmaktadır.

   Firmamız tarafından toz metal ve enjeksiyon döküm teknolojisiyle imal edilen ürün grubu aşağıdaki gibi listenebilir:
1. Sinter Demir / Bronz Burçlar: Kendinden yağlamalı grafitli, özel yağ emdirilmiş yataklayıcı burçlar
2. Sinter Bronz Susturucular: Pnömatik aksamlar, gaz alarm sistemleri için seri ve özel üretim parçalar vs.
3. Sinter Bronz Filtre
4. Dinamo Kömürleri: Marş / Şarj Dinamo Kömürleri
5. Metal Enjeksiyon Döküm Parçalar
6. Çeşitli Mutfak Eşyaları ( Tava, Tencere )
7. Solenoid Valf ve Mekanik Deprem Valfi
8. Beyaz eşya ve Otomotiv Yedek Parçaları

   Bu konuda ihtiyaç duyduğunuz özel parçaların tasarlanması, imal edilmesi ve teslim şartları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  Müşteri odaklı çalışan firmamız en iyi şekilde ISO 9001  standartlarına bağlı kalarak en kısa zamanda taleplerinizi karşılayacaktır.

 
 
 
KVKK :    Çerez Aydınlatma Metni Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Veri Sahibi Başvuru Formu